ЩО ТАКЕ E-HEALTH?

У Міністерстві охорони здоров`я також планують запустити єдину електронну базу лікарів та пацієнтів — E-Health. Із липня система має стати доступною на базовому рівні, для того, щоб кожен лікар зміг вписати своїх пацієнтів до загальної бази E-Health.

Система міститиме дані про освіту, досвід роботи лікаря, відгуки на його роботу від інших пацієнтів. Це дасть змогу у майбутньому орієнтуватися, з ким краще укладати угоду.

У E-Health повинна вноситися інформація про призначення тих чи інших препаратів пацієнтові, і якщо ці призначення не відповідатимуть медичним протоколам, які затвердить МОЗ, Нацслужба має фіксувати порушення у роботі лікаря. Оскільки Національну службу здоров’я ще тільки планують створити, у МОЗ кажуть, що зараз перевірки роботи медиків робитимуть на рівні обласних департаментів охорони здоров’я.

Запустити ж E-Health у повному обсязі планують лише за три роки. Згодом система включатиме в себе не тільки базу лікарів та пацієнтів, а також єдину загальну базу ліків, які є у наявності, Є-Ліки — над нею вже зараз працює «Пацієнти України», перелік вакансій для лікарів по всій Україні та багато іншого.

Система E-Health міститиме дані про освіту, досвід роботи лікаря, відгуки на його роботу від інших пацієнтів

Фото: Лікарська правда