Нагадуємо, що і надалі триває приписна кампанія – процес вибору лікаря і укладення з ним договорів

Шановні мешканці Березівського району!

Нагадуємо, що і надалі триває приписна кампанія – процес вибору лікаря і укладення з ним договорів.

До 1 січня 2019 року лікарі продовжуватимуть надавати первинну медичну допомогу як і раніше, не залежно від того заключив пацієнт з ним декларацію чи ні.

Кожен пацієнт має право обрати свого лікаря загальної практики-сімейного лікаря , за умови, що кількість пацієнтів у такого лікаря не перевищує дві тисячі осіб.

Тому потрібно визначитися з вибором якнайшвидше.

Щоб отримати інформацію про сімейних лікарів, вам потрібно звернутися до закладу, який надає первинну медичну допомогу у вашому населеному пункті (амбулаторія , ФАП, ФП) .

Відділення ЗПСМ м. Березівка, АЗПСМ смт. Раухівка, АЗПСМ с. Розквіт та ФАП с. Ставкове, АЗПСМ с. Демидове, АЗПСМ с. Маринове, АЗПСМ с. Ряснопіль вже підключені до мережі інтернет, та отримали комп’ютерне обладнання для укладення декларацій.

Якщо ви вже визначились з лікарем, але не маєте можливості потрапити до нього на прийом, то можете звернутися до медпрацівника амбулаторії чи ФАПу у вашому населеному пункті. І він по можливості допоможе вам.

Для укладення декларації з собою потрібно мати паспорт (чи ID-картку) , реєстраційний номер платника податків (ідентифікаційний код) , мобільний телефон, а для дітей свідоцтво про народження і документи одного з батьків чи опікунів.

З повагою,

Головний лікар КЗ «Березівський районний ЦПМСД» І.М. Кондрашова