Ефективне управління охороною здоров’я у Березівській об’єднаній територіальній громаді

24 квітня 2019 року відбулась нарада Експертної групи реформ при Березівському міському голові на тему: «Ефективне управління охороною здоров’я у Березівській об’єднаній територіальній громаді». В нараді брали участь голова Березівської ОТГ В.В. Григораш, головний лікар КНП «Березівський районний ЦПМСД» І.М. Кондрашова, головний бухгалтер Т.І. Мосійчук та економіст закладу О.А. Паюл, експерт МОЗ України з підтримки реформи охорони здоров’я, керівник ГО «Пацієнти Буковини» Н.Гусак, заступник голови ВГО «Асоціація сприяння саморганізації населення» керівник проекту А. Крупник, експерт ВГО «Асоціація сприяння саморганізації населення» О. Калашнікова. На нараді були розглянуті питання функції громади як споживача медичних послуг, повноваження об’єднаної громади у сфері охорони здоров’я: плани на майбутнє.

Захід проводився в межах проекту «Березівській ОТГ – сучасну освіту та охорону здоров’я».
Наталія Гусак провела семінар для персоналу КНП «Березівський районний ЦПМСД», на якому розглядались питання забезпечення фінансової спроможності центру первинної медико-санітарної допомоги, комунікація з населенням, зміна взаємовідносин лікар-пацієнт.

Експертною групою було розроблено та надано інформаційні плакати для населення, флаєра з переліком безкоштовних послуг та контактних даних закладу, що покращить доступність інформації для населення Березівської ОТГ з вибору сімейного лікаря.