«Мобільна поліклініка» м. Березівка

За ініціативою голови Одеської обласної державної адміністрації Степанова М.В. 28 січня 2019 року «Мобільна поліклініка» – рівний доступ селян Одещини до якісної медицини» працювала в відділенні загальної практики сімейної медицини м. Березівка, яке обслуговує 15043 чоловік населення. Радіус обслуговування становить 40 км.

«Мобільна поліклініка» виявляє найбільш поширені хвороби на ранніх стадіях. За необхідності, пацієнтів направляють для обстеження та лікування у спеціалізовані медичні заклади. Діагностика безкоштовна, гарантована державним пакетом, здійснюється при направленні сімейного лікаря. Попередньо на обстеження до лікарів ( кардіолога, офтальмолога, гінеколога, ендокринолога, спеціаліста ультразвукової діагностики та мамолога) було заплановано 130 чоловік. Та незважаючи на примхи природи, за професійною консультацією звернулося 123 особи, з них 111 жінок.

Зокрема: на УЗД – діагностику потрапили – 38 чол., до офтальмолога – 21 чол, до каріолога – 18 чол., до ендокринолога – 15 чол., до гінеколога – 11 жін., мамографію пройшли 20 жін. Також при огляді гінекологом було взято 10 цитологічних мазків. З усіх оглянутих було вперше встановлено діагнози – 12 чол.

На УЗД дослідженні вперше виявлено 3 чол. з різними нозологічними формами, 13 чол. було направлено до ЦРЛ. Офтальмологом вперше виявлено – 2 патології, 5 чол. – направленно на дообстеження в обласні заклади; ендокринологом вперше виявлено – 5 патологій, направлено на дообстеження до ЦРЛ – 5 чол. Гінекологом вперше виявлено – 2 патології: 1 жінку направлено на дообстеження до м. Одеса та 1 жінку до ЦРЛ.

Всього на обстеження і лікування у обласні лікувальні заклади направлено 11 чол.

Усе населення, яке звернулося за консультацією у «Мобільну поліклініку» приємно вражене професіоналізмом і чуйністю медичного персоналу. Всі жителі, які звернулися, були повністю оглянуті спеціалістами.