Останній день прийому одеськими лікарями

Ось і добіг останній день прийому Одеськими лікарями «Мобільна поліклініка – рівний доступ селян Одещини до якісної медицини» в Березівському районі.

30 січня 2019 року «Мобільна поліклініка» працювала в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Розквіт, яка обслуговує 4338 чоловік населення та охоплює ФАПи с. Ставкове, с. Анатолівка та ФП с. Нейкове та с. Кринички. Радіус обслуговування становить 50 км.

«Мобільна поліклініка» виявляє найбільш поширені хвороби на ранніх стадіях. За необхідності, пацієнтів направляють для обстеження та лікування у спеціалізовані медичні заклади. Діагностика безкоштовна, гарантована державним пакетом, здійснюється при направленні сімейного лікаря. За професійною консультацією до лікарів (кардіолога, офтальмолога, гінеколога, ендокринолога, спеціаліста ультразвукової діагностики та мамолога) звернулося 207 осіб, з них 133 жінки.

Зокрема: на УЗД – діагностику потрапили – 41 чол., до офтальмолога – 42 чол., до кардіолога – 59 чол., до ендокринолога – 12 чол., до гінеколога – 23 жін., мамографію пройшли 30 жін. Також при огляді гінекологом було взято 23 цитологічні мазки.

З усіх оглянутих було вперше встановлено діагнози – 27 чол.

На УЗД дослідженні вперше виявлено 9 чол. з різними нозологічними формами. Офтальмологом вперше виявлено – 5 патології, 6 чол. – направленно в ЦРЛ, 5 чол. – на дообстеження в обласні заклади. Кардіологом вперше виявлено 11 паталогій, 1 чол. направлено на дообстеження в обласні заклади. Гінекологом вперше виявлено 2 паталогії, 3 чол. направлено в ЦРЛ, 1 чол. направлено на дообстеження в обласні заклади. Ендокринологом направлено 6 чол. до ЦРЛ. Всього на обстеження і лікування у обласні лікувальні заклади направлено 7 чол.

Усе населення, яке звернулося за консультацією у «Мобільну поліклініку» приємно вражене професіоналізмом і чуйністю медичного персоналу. Всі жителі, які звернулися, були повністю оглянуті спеціалістами.